A- A A+

План-графік проведення «Тижня безпеки дорожнього руху» в ЗДО «Малятко» з 05 жовтня по 09 жовтня 2020р.

Захід

Відповідальний

Понеділок

Бесіда «Що ти знаєш про дорожній рух?» Заняття по ознайомленню дітей з навколишнім «Про безпеку дбаємо – дорожні знаки вивчаємо» Дидактична гра «Впізнай знак» Розгляд ілюстрацій «Небезпечні ситуації на дорозі» Робота з батьками: Консультація для батьків «Бережіть себе і своїх дітей»

Вівторок

Перегляд мультфільму Уроки тітоньки Сови. «Правила дорожнього руху» Рухлива гра «Водії і пішоходи»; Робота з батьками Папка-пересувка «Дотримуйтесь правил дорожнього руху

07.10.2020

Середа

Читання творів В.Паронової «Острівок небезпеки» «Зебра» «Переходимо вулицю» Бесіда «Як правильно переходити дорогу?» Цільова прогулянка «Ось він – пішохідний перехід» Конкурс дитячого малюнка «Намалюємо дорогу» Робота з батьками Консультація на тему: « Використання пасків безпеки під час руху в автомобілі,дотримання правил дорожнього руху при перетині залізничних переїздів»

08.10.2020

Четвер

Заняття «Сигнали світлофора» Моделювання проблемних ситуацій «Переходимо вулицю» Сюжетно – рольова гра «Допоможи Їжачкові перейти вулицю» Читання твору «Правила безпеки на дорозі для малят» Рухлива гра «Стій! Увага! Йди!» Робота з батьками Пам’ятка «Дитина наслідує приклад батьків»

09.10.2020

П’ятниця

Узагальнюючий день. Інтегроване заняття

«Правила дороги знаємо, їх дотримуємося та іншим допомагаємо» Спортивне змагання "Дітей застерігають - біді запобігають". Робота з батьками Конкурс дитячого малюнка разом з батьками «Руху правила єдині, всі поважати їх повинні» Фотоколаж « Тиждень безпеки руху в дитсадку»

вихователі

План заходів по підготовці до Тижня безпеки дорожнього руху

в  ЗДО ясла-садок «Малятко»

з 05 жовтня 2020р. по 09 жовтня 2020р

Зміст

Відповідальний

1.

Видати наказ про проведення «Тижня безпеки дорожнього руху»

2.

Включити в порядок денний наради при директору питання про дотримання вимог законодавства про дорожній рух

3.

Проведення круглого столу з педагогічними працівниками «Форми, прийоми і методи ознайомлення дітей дошкільного віку з правилами дорожнього руху»

4.

Провести інструктаж з педагогічним та технічним персоналом щодо знань з ПДР

5.

Ознайомити батьків, працівників ЗДО з загальнонаціональною акцією «Здай кров - врятуй життя» зі здачі крові для використання в лікуванні постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах.

Директор,

6.

Підготувати план заходів, які мають бути проведені під час «Тижня безпеки дорожнього руху»

До 08.10.2020